Розділи «єСвоє» та їх майбутне функціонування

Дорогі користувачі соціальної мережі «єСвоє». Ви, мабуть, давно чекали відкритої та чіткої відповіді щодо розділів нашої соціальної мережі. Саме через це ми й привідкриваємо завісу щодо їх нього майбутнього функіонування:

Розділ Музика

Весь музичний контент у соціальній мережі буде розташовуватись та зберігатись на зовнішньому сервері та буде легальним завдяки підписанню договорів з артистами та його правовласниками.

Буде відкрито доступ до придбання усіх аудіозаписів. Перед цим для користувача буде надана можливість часткового прослуховування треку (одна хвилина з середини треку). Для доступу до повного прослуховування і додавання треку до списку відтворення користувача (здійснюватиметься шляхом додавання з розділу Мої Треки) необхідно буде придбати пісню.

Оплату можно буде провести:

 • Традиційною валютою;
 • Через промокод;
 • Подарунковими картками;
 • Завдяки перегляду платної реклами.

За фактом реєстрації оплати треку, він стане доступним до повного прослуховування.

Завантажений трек не можна буде викладати на інші сайти. У кожного аудіозапису буде ліцензійний номер, що дозволить відстежувати його неправомірне використання.

Розділ Заходи (квитковий сервіс)

У даному розділі для користувачів буде відкритий доступ до перегляду івентів, придбання квитків, а також до відповідей на запрошення.

В самому розділі буде можливість для організаторів подій завантажувати схеми залу та відкривати доступ до перегляду користувачам. В свою чергу користувачі зможуть обирати місце та бачити, хто сидітиме поряд.

Купувати квиток на подію можна буде, користуючись єТокенами та електронним гаманцем єСвоє.

Розділ Товари

В даному розділі кожен користувач зможе виступати як продавцем, так і  купувати товари.

Як продавець, користувач може зробити пост - «продати», додати фото, описи і ціни. Можна буде визначити категорію товару або це зроблять ті, хто побачить товар, за допомогою функції «запропонувати категорію».

Купівлю можна буде здійснити тільки з фірмового гаманця мережі, який можна буде поповнювати безліччю способів.

При купівлі гроші моментально переходитимуть з гаманця покупця на гаманець продавця, але, при активації відповідної функції, гроші знаходитимуться в замороженому стані до моменту, коли сигнал на розмороження поступить від покупця, після погодження з продавцем або після отримання товару.

Після розморожування суми продавець зможе користуватися грошима на гаманці без обмежень.

Для просування товарів чи послуг кожен користувач-продавець зможе скористатись рекламними послугами всередині самої соціальної мережі.

Розділ єГроші

Доступ до електронного гаманця буде відкрито для усіх користувачів. На ньому кошти рахуватимуться в єТокенах (один єТокен дорівнюватиме одному ЄВРО). Користувач зможе поповнити гаманець завдяки наступним банківським картам та платіжним системам:

 • VISA;
 • Perfect Money;
 • bitcoin;
 • advcash;
 • Paysera.

Зробити переказ та отримати переказ всередині соціальної мережі можна буде наступними способами:

 • прямий переказ;
 • QR код;
 • NFC.

Також кожен користувач зможе вивести зароблені всередині соціальної мережі кошти на банківську карту або платіжну систему.

Розділ Краудфандинг

Кожен користувач зможе долучитися до суспільного фінансування проекту або ж висунути на ознайомлення інших користувачів свої ідеї.

Коментарі