єТокен: що це і особливості його функціонування

З 1 березня на криптобіржах з'явиться електронна віртуальна валюта від соціальної мережі eSvoe. У даній статті ми розповімо вам, що це за валюта, для чого вона створена і як вона буде функціонувати:

єТокен - криптовалюта, створена на базі блокчейн технології, і вбудована валюта в самій соціальній мережі eSvoe.

При її використанні у вас буде відкритий доступ до можливості внутрішнього переводу валюти між користувачами, придбання товарів та послуг всередині соціальної мережі, операцій з обміну криптовалюта, його переведення в готівку і виведення в традиційні валюти, а також можливість до торгівлі єТокеном на інших, міжнародних кріптовалютних біржах.

Для отримання даної криптовалюта на свій, захищений електронний гаманець будуть відкриті такі можливості:

  • Придбання валюти за допомогою банківських карт;
  • Придбання валюти за допомогою електронних грошей;
  • Отримання валюти на особистий рахунок шляхом введення відповідного пін-коду, який можна буде придбати в роздріб або в відповідних обмінних пунктах;
  • Шляхом заробітку на рекламі всередині соціальної мережі eSvoe;
  • Шляхом монетизації особистого контенту;
  • Шляхом залучення аудиторії до своєї сторінки, особистої сторінки, або групи в eSvoe (кошти на ваш рахунок будуть нараховуватися за простою, і зрозумілою формулою коли кількість користувачів, що підписалися до вас перевищить позначку в 1000 чоловік);
  • Через перегляд або прослуховування платної реклами;
  • При використанні торговельного майданчика соціальної мережі для продажу товару або надання послуги.

Крім того, всередині соціальної мережі дана валюта буде використовуватися для придбання абсолютно легальної музики і відео, отримання доступу до додатків і використання різних бонусів, розроблених всередині онлайн-програми, а також для створення і просування реклами всередині соціальної мережі eSvoe.

Простота проведень операцій в єТокен спрямована створити «бум» популярності і ажіотажу на кріптовалютних ринках!

P.S. Слідкуйте за нашими новинами, і незабаром ви дізнаєтеся про те, коли буде запущено pre-ICO криптовалюти єТокен і де і коли ви зможете її придбати, а також про перспективу подальшого зростання єТокена як складової вашого майбутнього інвестиційного пакета!

З повагою, команда eSvoe.

Коментарі