Результати пошуку для: відкриття

Відкрито доступ до реєстрації

Сьогодні  відбувся повноцінний старт beta-версії нової соціальної мережі «єСвоє», що надає вам унікальні можливості для персоналізації цифрового простору та отримання інформації.

Коротко про нас

Ідея створення соціальної мережі «єСвоє» зародилася 1 липня 2017 року, коли група українських програмістів, які працюють разом понад 10 років над створенням бізнес платформ, прийняла рішення об'єднати свої сили над проектом, який має на меті стати міжнародною соціальною мережею нового формату.

В Києві 4 жовтня в «Freedom Event Hall» відбудеться презентація нашої соціальної мережі - «єСвоє»

Нарешті, 4 жовтня о 16:30 в «Freedom Event Hall» відбудеться презентація нашої, цілком української, міжнародної соціальної мережі «єСвоє».

Звіт про проведену презентацію «єСвоє»

Учора в Києві у «Freedom Event Hall»  відбулася офіційна презентація нової української соціальної мережі - «єСвоє».

Спростування фейків про «єСвоє»

Наша команда знає, що всі ви зачекались на новини про старт повноцінної роботи «єСвоє». Частина з вас тестує соціальну мережу, і ми вам за це безмежно вдячні - для вас передбачені приємні сюрпризи та подарунки. Хтось чекає на вихід повної версії, але є й користувачі, які створюють фейки про розробку «єСвоє» та її команду.

Анонс майбутнього розділу «єАвто»

В даному розділі для кожного користувача буде відкрита можливість створити окрему сторінку для свого авто. Розділ буде створений з метою зручно зберігати інформацію для власника, а також для інформування можливого покупця про стан авто.

У вас виникли питання щодо соціальної мережі - вам допоможе наша команда

Над соціальною мережею «єСвоє» працює понад 30 програмістів, 5 дизайнерів та досвідчена команда модераторів, і всі вони займаються тим, щоб вам було легко і комфортно користуватися нашим продуктом.